Jedno dítě zcela zdarma (letenka i pobyt) pouze do 30. dubna (u vybraných pobytů).

Malebný přístav Kapsali je nejatraktivnějším místem ostrova. Společně s Chorou, která je vzdálená cca 3 km, tvoří jedinečný celek. Benátský hrad, starobylé město a přírodní krása oblasti je něco, co se Vám natrvalo vtiskne do paměti. Velkou předností Kapsali je, že je chráněno před severními větry. Oslnivou bělostí září ze skal klášter Agios Ioannis.
Centrum je lemováno pobřežní promenádou s tavernami, restauracemi, plážovými bary a kavárnami, které vybízejí k posezení a odpočinku.
Písečná pláž, místy s oblázky, je dlouhá témě půl kilometru. Již několik let získává Modrou vlajku EU. Část pláže je organizovaná a můžete si zde pronajmout slunečníky i lehátka. Voda je průzračná a vstup do moře pozvolný, vhodný i pro děti. Můžete si půjčit šlapadlo nebo kajak a navštívit nedalekou pláž Sparagario, která se schovává mezi útesy. Kdo ví, možná cestou potkáte mořskou želvu Green Turtle, která má právě zde svůj domov.
Pro milovníky aktivní dovolené doporučujeme šnorchlování, potápění, lezení na útesy u pláže Sparagario a pěší výlety po okolí (značené trasy M01 do Chory nebo M11 do Livadi).
Pro večerní procházky je možné se vydat k majáku nebo kostelu Agios Georgios, odkud je krásný výhled na celé Kapsali a Choru.
Na nedaleký ostrůvek Chytra a k mořským jeskyním se dostanete lodí s proskleným dnem kapitána Spirose. Vypravíte-li se na plavbu později odpoledne, může se vám naskytnout příležitost vykoupat se v mořské jeskyni při západu slunce společně s tisíci barvenými odlesky slunečních paprsků. Nezapomeňte si potápěčské vybavení!
Pronajmete-li si dopravní prostředek, můžete navštívit řadu nádherných pláží v okolí (např. Chalkos, Vroulea, Melidoni a Feloti).

To nejdůležitější o Kapsali:
Transfer:
Na letišti Kythira Vás bude očekávat zástupce Viamare. Cesta do Kapsali (cca 25 km) potrvá cca 1 hodinu.

Krásná písečná pláž, místy s oblázky a pozvolným vstupem do vody, možnost pronájmu lehátek a slunečníků, vodní sporty, škola potápění, taverny, kavárny, dva minimarkety, galerie a obchod s uměleckými předměty, poštovní schránka, malý přístav, možnost zakoupení výletů a pronájmu motorových vozidel přes zástupce Viamare, který místo pravidelně navštěvuje. Další bary, restaurace, obchody, minimarkety, cukrárny, lékárnu naleznete v hlavním městě Chora, které je vzdáleno cca 3 km.

Vlajka země Řecko
Oficiální název Řecká (Helénská) republika
Datum založení 1946
Hlavní město Athény (Athínai)
Měna Euro (€)
Rozloha 131 944 km2
Nejvyšší hora Mytikas v pohoří Olympos (2917 m n. m.)
Náboženství Řecké ortodoxní 98 %
Oficiální jazyk Řečtina
Časový posun + 1 hodina

MELY

31.května 12 dní Bez stravování
-32%
12 990 Kč / os.

AFRODITÉ

3.září 11 dní Bez stravování
19 890 / os.

PORTO DELFINO

11.června 11 dní Snídaně
-22%
25 990 Kč / os.