Výlety v Kapsali

Kam vyrazit a co zažít v tomto řeckém letovisku

2 zájezdů

Tipy na výlety v Kapsali

Pro zpestření vaší dovolené na ostrově Kythira si můžete vybrat z následujících výletů. Výlety pořádá místní cestovní kancelář, platí se přímo na místě a může dojít ke změně programu. Viamare je pouze zprostředkovatel této služby. Aktuální seznam výletů, které můžete podniknout z letoviska Kapsali, i s aktuálními cenami dostanete po příjezdu od delegáta.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit. Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu ještě před odletem na dovolenou (dostupné pouze ve vybraných destinacích). Ceníky a další informace naleznete ZDE. Ceníky pronájmu automobilů pro objednávky realizované přímo v destinaci obdržíte od svého delegáta na informační schůzce.

Po nejkrásnějších místech ostrova

První zastávkou autobusového výletu je buď vesnice Potamos se svými tradičními nedělními trhy, nebo vesnička Karavas s tradiční pekárnou a pěknou historickou expozicí. Dále budete pokračovat do vesničky Mylopotamos, která je jednou z ukázek tradiční benátské architektury. V Mylopotamu si budete moci prohlédnout tamní atrakci – cca 15 m vysoký vodopád s tůní vhodnou ke koupání. Třetí zastávkou je správní vesnice ostrova, Chora.

Východní Kythira

První zastávkou je jedna z nejstarších vesnic ostrova, Mitata, s krásnou polohou na okraji hlubokého kaňonu, kde budete mít možnost ochutnat a případně zakoupit některé z místních specialit. Následně přejedete ke klášteru Agia Moni, který se tyčí na vrcholu jedné z nejvyšších hor na ostrově. Třetí zastávkou bude nádher- ná pláž Diakofti, které se pro její jemný písek a tyrkysovou barvu moře někdy přezdívá „Karibik Kythiry“. Výlet zakončíme v nejmalebnější vesničce ostrova, Avlemonas.

APHRODITE

23.července 11 dní Bez stravování
-15%
21 059 / os.

MELY

2.července 11 dní Bez stravování
-22%
18 990 Kč / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu