Kefalos na ostrově Kos

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

2 zájezdů

3 důvody, proč si Kefalos zamilujete:

Hlavní pláže Kefalosu jsou tři: Kamari, Agios Stefanos a Katerina, ale úzká šíje poloostrova vám otevře mnoho dalších možností koupání.

Kefalos přeje vodním aktivitám. Zapsat se můžete do školy windsurfingu a vyzkoušet se dá mnoho dalších sportů.

Na atraktivitě přidává městečku malý záliv s protějším skalnatým ostrůvkem Kastri, na němž svítí svou bělostí malý kostelík.

Poznejte Kefalos

Na jihozápadní straně ostrova Kos, jen asi 45 km od hlavního města, se nachází malý výběžek zvaný Kefalos. Oblast kolem poloostrova Kefalos patří k nejfotografovanějším místům na Kosu a může za to skalnatý ostrůvek Kastri, na němž svítí svou bělostí malý kostelík. Původní vesnici Kefalos najdete na vysokém útesu nad zálivem, a pokud se ji rozhodnete navštívit, odmění vás nádhernými výhledy na otevřené moře a okolní ostrovy. Současné letovisko je však soustředěno kolem malého zálivu obehnaného tavernami, kavárnami a bary, ale hlavně třemi nádhernými plážemi. Jmenují se Kamari, Agios Stefanos a Katerina a všechny tři pokrývá písek. Úzká šíje poloostrova Kefalos vám otevře i mnoho dalších možností koupání. Na severním pobřeží vyhledejte pláž Kochylari s bílým pískem a azurově modrou vodou, na západním zase pláže Kata a Agios Theologos.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

KONTESSA

15.září 8 dní Bez stravování
-10%
17 490 Kč / os.

ANASTASIA

15.září 8 dní Bez stravování
-10%
16 790 Kč / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu