Jedno dítě zcela zdarma (letenka i pobyt) pouze do 28. února (u vybraných pobytů).

Kos

Vše o ostrově slavného Hippokrata

17 zájezdů

3 důvody, proč si zamilujete Kos

Pobřeží ostrova Kos se vine v délce 112 km, z čehož až 68 km jsou půvabné písčité nebo oblázkové pláže s mimořádně čistou vodou.

Lenošení u moře kdykoliv vyměníte za poznávání přírodních a historických krás. Hlavní město je archeologickým muzeem pod širým nebem.

Kos dělí od Turecka jen 4km pás moře. V tureckém Bodrumu objevíte zbytky jednoho ze sedmi divů světa – mauzolea krále Mausola.

Ostrov nejslavnějšího lékaře jakého Řecko mělo - Hippokrata. Ostrov s příjemným podnebím a krásnými plážemi také přezdívaný plovoucí zahrada. Mnoho archeologických památek pod širým nebem. Výborné lodní spojení na další blízké ostrovy. To je ostrov Kos.

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme představit tento krásný ostrov v Egejském moři Kos je třetím největším ostrovem Dodekanéského souostroví. Ostrov je velmi navštěvovaný nejen pro přírodní krásy, ale i pro historické památky. Je vzdálen pouhé 4 km od tureckého pobřeží. Tato blízkost je hojně využívaná k vzájemným turistickým vyjížďkám, především do tureckého Bodrumu. V okolí ostrova Kos jsou další menší velmi půvabné ostrovy jako např. Nisyros a Kalymnos, kam se z ostrova Kos pořádají zajímavé lodní výlety.

Na ostrově Kos je velmi příjemné klima a místní říkají, že zde je 68 km krásných pláží, z nichž si vybere každý, protože jsou zde pláže jak písečné, tak i oblázkové.

Přečtěte si více o této krásné destinaci

Fotogalerie

IONIKOS

30.května 9 dní Snídaně
-31%
9 990 / os.

CARAVIA BEACH

5.července 8 dní All inclusive
-12%
26 655 / os.

ZAFIRA

30.května 9 dní Bez stravování
-15%
10 990 / os.

ROSELAND´S

30.května 9 dní All inclusive
-20%
12 490 / os.

BLUE LAGOON RESORT

30.května 9 dní All inclusive
-12%
25 951 / os.

KORDISTOS

30.května 9 dní Snídaně
-23%
11 990 / os.

Zájezdy do letovisek