Jedno dítě zcela zdarma (letenka i pobyt) pouze do 30. dubna (u vybraných pobytů).

Naxos

Vše o ostrově s nekonečnými plážemi

9 zájezdů

3 důvody, proč si Naxos zamilujete

Ostrov si vás získá průzračně čistým mořem a nekonečnými písčitými plážemi, které se pyšní Modrou vlajkou Evropské unie.

Nad křivolakými uličkami hlavního města se tyčí benátský hrad a vjezd do přístavu střeží portál nedostavěného Apollónova chrámu.

Ostrovu se už celá desetiletí vyhýbá masivní turismus, takže si tu budete užívat opravdový klid v objetí pravých řeckých tradic.

O Naxosu

Vplujte do světa neporušených řeckých tradic. Starobylá atmosféra ostrova Naxos na vás dýchne na každém kroku. Na první pohled vás ohromí majestátní vrcholy hor. Každý váš další pohled už ale bude patřit nekonečným písčitým plážím s průzračně čistým mořem. Většina z nich si za svou kvalitu vysloužila Modrou vlajku EU a vám se z nich ani po celodenním slunění nebude chtít odcházet. Ostrovu Naxos se už celá desetiletí vyhýbá masivní turismus, takže si tu budete užívat opravdový klid v objetí pravých řeckých tradic.
Hlavní město Naxos střeží vysoko ve svahu mohutný benátský hrad. Křivolakými uličkami se sněhobílými domky zabloudíte třeba do archeologického či benátského muzea, a nakonec vás zavedou až do městského přístavu. Ten vás uvítá pohledem na symbol ostrova – portál nedostavěného starověkého chrámu boha Apollóna. Na nábřeží pak svou cestu za poznáním zakončíte v tradiční řecké taverně objevováním tajů místní kuchyně.

Přečtěte si více o této krásné destinaci

Letoviska na Naxosu

Letenka s transferem - Naxos

7.června 12 dní Bez stravování
-23%
9 990 Kč / os.

IRINI

7.června 12 dní Bez stravování
-43%
11 990 Kč / os.

VALEA Villa

7.června 12 dní Bez stravování
53 790 / os.

Montana Villa

7.června 12 dní Bez stravování
52 790 / os.

KETI

18.června 11 dní Bez stravování
-30%
15 490 Kč / os.

ARCHIPELAGOS ECONOMY

7.června 12 dní Snídaně
-43%
11 990 Kč / os.

Zájezdy do letovisek