Jedno dítě zcela zdarma (letenka i pobyt) pouze do 30. dubna (u vybraných pobytů).

O letovisku Tolo

10 zájezdů

Tolo je příjemné místo pro rodinnou dovolenou, je zde široká písečná pláž s opravdu velmi pozvolným vstupem do moře, výběr restaurací, kaváren a cukráren a v neposlední řadě blízkost historických skvostů. Klienti směřující do Tola mají skvělou možnost spojit koupání v teplém moři s návštěvou památek zapsaných v Seznamu UNESCO – Akropolis v Athénách, Delphi, Epidaurus, Meteoru, Thessaloniki, Olympii, Mystras, Verginu či Mykénya Tyrins. Na většinu míst se lze dostat díky fakultativním výletům, druhou možností je zvolit přímo jarní či podzimní poznávací zájezd.

Na široké písečné pláži Psili Ammos v Tolu, která získává pravidelně modrou vlajku EU, je možnost pronájmu slunečníků a lehátek, nabízí se i donáška občerstvení, nechybí nabídka vodních sportů, k dispozici jsou sprchy.

K návštěvě láká nespočet taverniček, restaurací, barů, kaváren, cukráren a obchodů. Mimochodem, mnohé jídelní lístky i poutače jsou psané v češtině. V letovisku je též přístav, zastávky městského autobusu, taxíky, lékař, lékárny, bankomaty, půjčovny motorek i aut. Určitě doporučujeme podniknout romantický večerní výlet lodí do přibližně 11 km vzdáleného Nafplia, kde nemusíte jen chodit, ale také se můžete svézt výletním vláčkem. V Tolu a okolí lze zvláště ráno nebo v podvečer, kdy už slunce tolik nehřeje, podniknout celou řadu pěších výletů a procházek. Jednou z nich může být i výšlap k modernímu modrobílému kostelíku Agia Kyriaki nebo archeologická lokalita Kastraki, bývalá akropole Assini.

Transfer
Cesta z letiště Kalamata do Tola (cca 154 km) potrvá asi 2 hodiny a 30 minut.

Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

Vlajka země Řecko
Oficiální název Řecká (Helénská) republika
Datum založení 1946
Hlavní město Athény (Athínai)
Měna Euro (€)
Rozloha 131 944 km2
Nejvyšší hora Mytikas v pohoří Olympos (2917 m n. m.)
Náboženství Řecké ortodoxní 98 %
Oficiální jazyk Řečtina
Časový posun + 1 hodina

FLISVOS ROYAL

28.května 11 dní Polopenze
-40%
11 990 Kč / os.

FLISVOS

28.května 11 dní Polopenze
-41%
10 990 Kč / os.

Tolo s polopenzí „za pár kaček“

7.června 12 dní Polopenze
-9%
9 990 Kč / os.

ANGELO

28.května 11 dní Polopenze
-41%
8 990 Kč / os.

Letenka s transferem - Tolo

28.května 11 dní
8 490 Kč / os.

RITSA FAMILY HOTEL

28.května 11 dní Polopenze
-46%
9 490 Kč / os.