Výlety v Tolo

Kam vyrazit a co zažít v tomto řeckém letovisku

6 zájezdů

Tipy na výlety v Tolu

Pro zpestření vaší dovolené na poloostrově Peloponés si můžete vybrat z následujících výletů. Aktuální seznam výletů, které můžete podniknout z letoviska Tolo, i s aktuálními cenami dostanete po příjezdu od delegáta. Výlety pořádá místní cestovní kancelář, platí se přímo na místě a může dojít ke změně programu. Viamare je pouze zprostředkovatel této služby.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu v destinaci ještě před odletem na dovolenou. Ceníky a kompletní informace naleznete ZDE.

Olympie

Výlet na místo, kde se zrodily Olympijské hry. Prohlídka archeologického naleziště, stadionu a muzea (vstupné: cca 12 €), poté volný program ve vesničce Olympia. Chcete-li se dozvědět podrobnosti, zajímavosti, střípky a možná i nějaké drby o minulých olympijských hrách, neměli byste tento výlet určitě opomenout.

Delphi

Časově náročnější výlet vám nabízí řadu zcela nevšedních zážitků. V Delfách budete mít volno na prohlídku překrásného archeologického naleziště, stadionu, divadla a muzea (vstupné cca 12 €), poté návštěva vesničky Delphi s možností nákupů a občerstvení. Do Delf jede autobus obvykle přes monumentální most Rio-Antirio a cesta zpět vede obvykle přes Théby a Korinthský průplav. Orientační cena výletu: 90€/osoba.

Athény

Během celodenního výletu uvidíte to nezajímavější, co Athény nabízí. Na úvod je plánována okružní jízda městem, dále návštěva Akropole, muzea, prohlídka Starého města a volný program. Dle časových možností je cestou tam či zpět zastávka u Korinthského průplavu. Orientační cena výletu: 88€/osoba.

Argolida

Lekce řecké historie a mytologie na vás čeká během celodenního okruhu krajem Argolida. První zastávka je v Mykénách, další ve Starém Korinthu, kde bude mimo jiné volno na občerstvení, procházku nebo nákupy a poslední zastávkou bude návštěva Epidauru. Orientační cena výletu: 60€/osoba.

Proplutí Korintským kanálem

Zážitkový půldenní výlet (cca 8:30–14:30), nenáročný na chůzi. Vhodný výlet pro rodiny s dětmi. Autobusem od hotelu ke Korintskému průplavu, proplutí průplavem lodí, návštěva nedaleké regionální, kdysi velmi významné lokality Isthmie, kde se konaly jedny z významnějších panhelénských her. Malé muzeum a areál. Posezení v restauraci u vjezdu do průplavu, s možností zakoupení obědu.

Sarónské ostrovy

Plavba na Sarónské ostrovy Hydra a Spetses.

Noční plavba do Nafplia

Nasajte prázdninovou atmosféru trochou dobrodružství a tajemna. Z tolské zátoky se večer vyplouvá do nedalekého města Nafplia, návrat okolo půlnoci. Orientační cena výletu: 40€/osoba.

FLISVOS

2.června 10 dní Snídaně
-10%
20 151 / os.

ANGELO

2.června 10 dní Polopenze
-10%
16 191 / os.

SOLEIL

2.června 10 dní Polopenze
-10%
19 791 / os.

ZAKROS (ex RITSA)

2.června 10 dní Polopenze
-10%
21 321 / os.

SERENITY

2.června 10 dní Snídaně
-10%
16 371 / os.

VILLA MANOLIS

2.června 10 dní Bez stravování
-10%
15 831 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu