Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Tolo na Peloponésu

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

10 zájezdů

3 důvody, proč si Tolo zamilujete:

Peloponés je opravdovou kolébkou civilizace. Výlety do Atén, Korintu, Mykén, Sparty nebo Olympie vás zaměstnají klidně na celé dny.

Nádhernou písečnou pláž Psili Ammos oceňuje každoročně Evropská unie Modrou vlajkou za kvalitu. Špičkové koupání zaručeno!

Nabídka vodních sportů uspokojí každého. Plážové lehátko vyměníte za šlapadlo nebo kanoe. Vyzkoušíte windsurfing i vodní lyže.

Poznejte Tolo

Tolo je jedním z nejoblíbenějších rodinných letovisek na poloostrově Peloponés. Přivítá vás tu nádherná písčitá pláž Psili Ammos s velmi pozvolným vstupem do moře. Pláž je pravidelně oceňována Modrou vlajkou za kvalitu a v červenci a srpnu tu dokonce drží službu plavčík. Na každém kroku vám půjčí lehátka i slunečníky, takže si tu užijete opravdu špičkové opalování. Den na pláži si kdykoliv zpestříte nějakou aktivitou. Vyzkoušíte windsurfing, svezete se na vodních lyžích, půjčíte si šlapadlo nebo se spolu s instruktorem ponoříte do mořských hlubin. Po odpoledním koupání vystoupejte nad Tolo k modernímu modrobílému kostelíku Agia Kyriaki. Odměnou za dvoukilometrový výšlap vám budou působivé výhledy na město a ostrovy v Argolském zálivu. O volné sobotě se vypravte na tradiční trhy do sousedního města Nafplio, kde navštivte i pevnost Palamidi. Další výlety si určitě naplánujte i do Atén, Korintu, Mykén, Sparty nebo Olympie. Poloostrov Peloponés je kolébkou civilizace, takže i při opakovaných návštěvách budete mít co objevovat.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

Fotogalerie

RITSA FAMILY HOTEL

2.června 11 dní Polopenze
-8%
17 747 / os.

POKLADY A SKVOSTY PELOPONÉSU

9.června 11 dní Polopenze
-22%
17 103 / os.

ARIS

9.června 11 dní Light all inclusive
-8%
17 931 / os.

ANGELO

2.června 11 dní Večeře
-10%
14 711 / os.

FLISVOS

9.června 11 dní Polopenze
-8%
18 667 / os.

FLISVOS ROYAL

9.června 11 dní Polopenze
-8%
20 783 / os.