Samos - hlavní město - Letovisko

Samos je výstavní město a leží na konci zálivu Vathi, kde je také jeden z nejbezpečnějších přístavů v Egejském moři. Město Samos si zachovalo svůj tradiční charakter. Naleznete zde nádherné nábřeží s tradičními budovami a čtvrť s neoklasickými vilami. Ve městě je vše, co k dovolené patří - pěší nákupní zóna, malé i větší náměstí s tavernami a obchody, bary, diskotéky a banky. Doporučujeme návštěvu Archeologického muzea ostrova Samos, kde je mnoho nádherných exponátů z nálezů z ostrova. Naleznete zde také muzeum vína.

Samos - pláž Gagou

Pláž Gagou leží asi 1,5 km severně od hlavního města Samos. Do centra se dostanete pohodlnou procházkou podél pobřeží asi za 15 - 20 minut. Okolo pláže Gagou vzniklo malé prázdninové letovisko s několika hotely, tavernami a bary. Na oblázkové pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky a užívat si krásného koupání v modrozeleném moři. Zátoka je chráněna před větry a téměř stále je zde klidné moře. V dosahu pěší chůze je další velmi krásná divoká pláž Kalami.
Pronajměte si dopravní prostředek a prozkoumejte nádherné okolí s dalšími překrásnými plážemi severního výběžku ostrova Samos. Určitě nevynechejte pláže Agia Paraskevi, Galazio, Mourtia, Mikri Laka a Megali Laka. Tato hornatá oblast je bohatá na pozoruhodné kláštery Panagias Koutsikas, Agia Paraskevi, Zoodochou Pigis a Agias Zoni. Máte tak jedinečnou příležitost prozkoumat další nádhernou oblast pozoruhodného ostrova Samos.

Transfer

Transfer z letiště (cca 17 km) potrvá asi 20 minut (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o SAMOS - SAMOS HLAVNÍ MĚSTO A ZÁTOKA GAGOU

Oblázková pláž s možností pronájmu slunečníků a lehátek, taverny, restaurace, bary, kavárny. V hlavním městě obchody, obchůdky se suvenýry, lékaři, lékarny, banky, pošta, bankomaty, internetové kavárny, muzea. Možnost pronájmů dopravních prostředků a rezervace výletů přes zástupce Viamare.

Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour