Reference od našich klientů

Napište nám referenci
Země
Destinace
1 2 3 4 5

Dobrý den, nemůžu si pomoct, ale musím to napsat. Zatím ještě trávíme dovolenou na ostrově Limnos. Tento ostrov je nádherný, krásné pláže a velmi milí lidé. Jsme nadšení, opět Vaše delegátka je na správném místě, milá a ochotná. Ostrov bych doporučovala lidem, kteří tento ostrov chtějí poznat a nechtějí ležet jen na pláži. Jediná možnost je si půjčit auto a cestovat(skútry i čtyřkolky tu na půjčení skoro nejsou, autobusy tu nejezdí ). Pokud si někdo, ale dovolenou představuje, tak že bude ležet na pláži, kde řve hudba, vyhledává bary, obchody, tak ani na tento ostrov nejezděte, budete zklamaní, a třeba si řeknete, že na tento ostrov už nikdy nepojedete a bude to dobře, aspoň ostrov Limnos zůstane takový jaký je, krásný, pohodový a plný milých lidí. Limnos 100%.

Marcela Karmazínová

Včera jsme se vrátili z týdenního pobytu v letovisku Parga. Chtěla bych touto cestou poděkovat delegátce paní Janě Prouzové za poskytnutí pomoci a součinnosti při zajištění ošetření mého desetiletého synovce u zubního lékaře. Bohužel se u něho během pobytu vyvinul zánět dásně a bylo nutné vytrhnutí stoličky. Velice děkuji za nejen profesionální, ale i lidský přístup. Ještě jednou veliké díky paní Jano.

Magdalena Šilhavá

28.06.2018

S vaší cestovkou jezdíme asi 15 let a vždy jsme byli spokojeni. Letos jsme využili vaši novou destinaci na ostrově Kythira - Agia Pelagia - Romantica Apartments - apartmán 102. Je to k neuvěření ale tentokrát to bylo ještě lepší. Delegátka od nás má 1 s třemi hvězdami . Pokoj byl úžasný, balkon a terasa, výhled na moře a perfektní personál. Je to ostrov pro rodiny které chtějí na dovolené klid bez hlučného prostředí a současně si užít krásnou přírodu a moře.

J.Tomasova

Vážení přátelé, v pondělí 4. června jsme se vrátili ze skvělého pobytu na ostrově Kefalonie, kde jsme strávili krásné dny. Kombinovaná doprava, kterou zajišťujete je úžasným, pozvolným přenesením z pracovních dnů na půvabnou Kefalonii. Daleko lepší než cesta letadlem. Kromě rozkvetlého ostrova, milých ostrovanů, krásného moře a teplých dnů jsme měli štěstí i na velmi dobrou delegátku, paní Alexandru Janouškovou. Vstřícná, milá, ochotná a velice odborně zdatná, odpověděla každý náš dotaz. Ostrov i Řecko zná velmi dobře a rozumí nejen mentalitě rekreantů, ale i Řeků. Byla radost se s ní potkávat nejen na schůzkách, ale i náhodně ve městě. Doufám, že v nabídce CK Viamare budou tyto kombinované zajezdy vhodné i pro jednotlivé klienty i v dalších letech. Mám ještě v plánu Korfu, Zakynthos a další krásná místa, které jste pro nás připravili.

S díky Miroslava Špilauerová.

Vážená paní Nyklová,
v pátek jsme se vrátili z poznávacího Peloponésu a já bych Vám chtěla moc poděkovat, vše bylo naprosto perfektní. Velmi obdivuji precizní zvládnutí každého detailu včetně organizace transferu, komunikace s Vámi i s delegátkami, udržování vysokého standardu ubytovacích kapacit, komfortu autobusů, dokonce jste poslali dárek poštou…

Potvrdilo se mi, proč má VTT tak dobré jméno už dlouhá léta, jste prostě profesionálové a umíte si vážit klienta. Moc Vám děkuji.

Přeji hezký den a hromadu spokojených klientů.

S pozdravem,
Jana Š.

11.06.2018

Trošku opožděně, ale o to větší poděkování delegátu Vaškovi na loňské dovolené na Thassosu. Termín 26. 6. - 7. 7. 2017. Nádherný a tak možná i trošku opomíjený ostrůvek.

Vřele doporučujeme. Roman a Petra

12.12.2017

Lemnos...ostrov, k jehož popsání slova nestačí. Je snadné vyhledat si informace o jeho poloze, historii, architektuře, mytologii, plážích, počasí i gastronomii. A pravda je taková, že ačkoli vše přečtené dá člověku pocit, že se chystá navštívit mimořádné a tak trochu dosud neobjevené místo, kde uspokojí rozličné chutě, není to nic ve srovnání s tím, co člověk najde přímo tam. Kdo hledá pláže, najde jich stovky… Jsou velké, malé i ještě menší, veřejné i skryté. A najde zde tisíce pokladů, které potěší nejen oko. Kdo touží po doteku antiky, pocítí ho… Takřka stále přítomný vítr vypráví příběhy minulosti a jeho němými svědky jsou nejen archeologická naleziště a odkryté ruiny kdysi slavného divadla, ale i desítky kostelů a kapliček rozesetých po ostrově. Kdo pátrá po záhadách a tajemstvích, toho pohltí… Není nic napínavějšího než se zaposlouchat do celé řady více či méně uvěřitelných příběhů o původu vulkanických útvarů připomínajících měsíční krajinu. Kdo má spadeno na exotiku a barvy, nebude zklamán… ostrovní flóra je i v létě vzdor suchu barevná, překvapí divoce rostoucím tymiánem, bazalkou i poupaty kapary. Kontrastem k pestrobarevné květeně jsou skalnaté útesy na pobřeží či solné jezero, v létě vyschlé, připomínající nekonečnou sněhovou pláň. Drobné krystalky soli pod tenkou krustou pohřbí rybky a korýše, dočasný nedostatek potravy donutí k odletu místní plameňáky. Kdo tuší dokonalou kuchyni, okusí ji… Nepřekvapí obvyklé řecké speciality. Unikátní je však produkce kozích a ovčích sýrů. Ostrov je proslulý také výborným vínem, jemným tsipurem, tymiánovým medem nebo chutnými domácími těstovinami, přičemž vše je vyrobeno dle tradičních receptů předávaných z generace na generaci. Kdo očekává typickou řeckou pohostinnost a srdečnost, nezmýlí se… Naopak. Zdejší obyvatelé okouzlí především svou poctivostí, poctivostí k práci, k druhým, k životu. Měla jsem štěstí a potkala zde mnoho takových lidí. Lidí, kteří do všeho, co dělají, dají kus svého srdce. Lidí, s nimiž máte pocit, že jste v místě, kde se čas zastavil, a nemůžete se zbavit pocitu, že chcete, aby to tak zůstalo. V duchu jsem dala ostrovu mnoho jmen, nejsilnější a nejpravdivější je však OSTROV S CHUTÍ ŽIVOTA!
Kateřina Váňová.

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za příjemný pobyt na ostrově Samos, ale velký dík patří panu Václavovi, který byl ochotný a milý a vždy se nám snažil maximálně pomoct či poradit.

Díky,
Žák.

1 2 3 4 5

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour