Dovolená Karpathos - Lefkos

27.10.2014

Vážená cestovní kanceláři!

Píši poprvé v životě jménem mým (dcery) a matky... Je to již tři měsíce, co jsme se vrátily z letošní dovolené strávené na Karpathosu - Lefkos.

Procestovaly jsme již spoustu řeckých ostrovů s vaší společností a vždy jsme byly velmi spokojeny. Myslím si, že Řecko člověk může milovat nebo nenávidět ohledně jejich "pohody". My ho milujeme!!! Vždy jsme byly schopny si ostrov prozkoumat samy, ale hlavně díky vašim delegátům, kteří pracují velmi profesionálně. Někteří v rámci svých povinností, ale někteří naštěstí i nad rámec svých povinností. Poprvé jsme se s upřímným přístupem setkaly na Kefalonii s paní Veselou, která se s lidským přístupem snažila vyřešit naše problémy s ubytováním... Tímto, i když velmi pozdě, ještě jednou děkujeme!

Ale asi poprvé se nám stalo to, že se nám vryl řecký ostrov do srdíčka tak, abychom z něj čerpaly pozitivní energii, náladu a smysl života déle než týden, měsíc... skrz pracovní proces, nepříjemné počasí, negativní myšlenky ostatních... Může za to určitě ostrov, který má kouzelné účinky, alespoň na ty, kteří ho nechají vstoupit do srdíčka, ale hlavně i delegát Miloš Motoška, který zná na tomto ostrově každý kout, kytičku, jídlo, člověka ... a opravdu svým srdcem tento ostrov miluje a dokáže tuto lásku předat naprosto všem!!! Jak sám říká, dokáže zařídit i nemožné. A to se nebojte, takové "vejtahy" my nemusíme, tak jsme si ho vyzkoušely a opravdu zařídil! Každé přání klienta se snažil splnit i přes "nemožné"... Vždy našel řešení pro přání všech klientů! Tento delegát dýchá pro ostrov Karpathos a dýchá pro své klienty.

Nikdy jsme nejely na stejný ostrov dvakrát, stále hledáme malé a menší ostrůvky, hledáme klid a pohodu, ale poprvé v životě se na tento ostrov vrátíme!!!

Velmi děkujeme vaší cestovní kanceláři za hledání malých ostrůvků, hledání pohody a milých delegátů!!!

Petra a Jitka Vávrovy

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour