Poděkování za dovolenou na Kefalonii

14.08.2015

Dobrý den všem v CK Viamare,
rádi bychom poděkovali za celou naši rodinu za zprostředkování dovolené na Kefalonii, v osadě Xi, studia Sofia přes Vaší CK.?

Byli jsme moc spokojení, k čemuž samozřejmě přispělo krásné počasí, teplé moře a stejně jako jindy úžasná atmosféra Řecka - navzdory některým zprávám v médiích o situaci v Řecku, nikde jsme nenarazili na prázdné obchody nebo problémy ohledně financí, či snad pohonných hmot.

Co se týká samotného pobytu, vše bylo tak, jak jste uváděli v katalogu. Byť je osada Xi "odříznutá" od světa, obchůdek pana majitele s potravinami a dalšími potřebnými věcmi fungoval skvěle i co se objednání rychle se kazících potravin týká.

Ubytování ve studiích Sofia byl dost vysoký standard. Nejvíce jsme ocenili opravdu prostornou terasu. K moři bylo skutečně blízko a písčitá pláž neměla chybu. Další výhodou těchto studií byla i klimatizace zdarma. Prostorná zahrada patřící k tomuto objektu, včetně bazénu, nebývá v Řecku také obvyklá. Tohle všechno naprosto přebilo občas zvýšenou hladinu hluku (i do pozdních nočních hodin) v blízkých tavernách.

I naší/vaší delegátce Magdě Jíchové nemáme co vytknout.

Prostě dovolená na ostrově Kefalonie se povedla a nám už teď nezbývá než se zase těšit na příští rok.

Hákovi

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour