Poděkování za nevšední zážitky z dovolené na ostrově Karpathos

19.11.2014

Chtěli bychom touto cestou poděkovat CK Viamare za nevšední zážitky z dovolené na ostrově Karpathos.

Bydleli jsme v apartmánovém hotelu Lefkos Village s nádhernou vyhlídkou na moře a západy slunce. Velmi mile nás překvapilo, jak probíhal úklid. Uklízečku jsme ani nezahlédli (např. nikdo nám nikdy necloumal klikou), přesto bylo každý den vzorně uklizeno, koše vysypané, třikrát za dobu pobytu vyměněno povlečení i s ručníky.

Obzvláště pro rodiny s dětmi to musel být pravý ráj. Bazén hojně využíván, okolo hotelu pobíhala čiperná koťátka vykrmovaná a mazlená malými klienty, za hotelem celé horké dny zdobil "osel v Lefkosu", kterého jsme si pod tímto názvem již před odletem prohlédli v katalogu. Zdálo se, že nemá nic jiného na práci, než se nechat fotografovat. Byl na to očividně zvyklý a tvářil se jako filmová hvězda.

Taverna Central s příjemným majitelem Spirem se stala naší nejoblíbenější, výběr kvalitních jídel byl skvělý a ceny rozumné.

V okolí Lefkosu je dostatek pláží, aby si každý vybral tu svou oblíbenou, nebo vyzkoušel všechny. Má to výhodu, že když jsou na jednom břehu velké vlny, vydáte se z hotelu jen jiným směrem a koupete se v klidném moři.

Půjčili jsme si na tři dny jeep – ale pokud nechcete projíždět všechny nedostupné pláže, stačí malé auto. Silničky září novotou a pohodlně se dá dostat skoro všude. Vyhlídky na tomto nádherném ostrově jsou opravdu "dechberoucí".

Opět děkujeme Kristině Myrsiadi za pomoc s výběrem destinace (chtěli jsme jí poděkovat telefonicky, ale nevyšlo to, takže alespoň takto blahopřejeme k narození synka a přejeme hodně štěstí) a pochvala patří též delegátu Miloši Motoškovi. Klademe si otázku, jak je možné, že šikovní delegáti Viamare vypadají (oproti těm z jiných cestovek), že je ta práce opravdu baví.

Jen malou poznámku nakonec: klienti by měli předem vědět, že v Lefkosu není bankomat, auta se půjčují jen za hotovost a nikde v "cenově nevýhodných" minimarketech není možné platit kartou. K bankomatu a za větším nákupem se musí do hlavního města. Takže kufřík s penězi s sebou!

Iva a Marek

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour