Poděkování za přístup a doporučení zájezdu s Vaší CK na ostrov Kréta - Paleochora

22.07.2013

Dobrý den,
Velice Vám chci poděkovat za přístup a "doporučení" zájezdu s Vaší CK na ostrov Kréta - Paleochora v termínu od 14.6-25.6.2013. Vzhledem k tomu, že jsem s Vaší CK v letošním roce cestovala poprvé (a již dnes vím, že ne naposledy) měla jsem trochu obavy, ale vše od jednání v CK přes pomoc delegáta na letišti, a průvodkyně a delegátky "Růžičky" bylo vše neskutečné, snové... od počasí, ubytování a služby!!!! Delegátky pomáhaly prostě se vším - i s mým "zlobícím mobilem". Obrovské poděkování i p. referentce v CK - která se mě ujala telefonicky a pak i se sepsáním smlouvy - a teď obrovská omluva - a měla se mnou svatou trpělivost - nevím jméno - seděla po levé straně při vstupu do CK - tak mě odzbrojila od mých pochyb, a vše co sdělila bylo po pravdě!!!!

Prosím, předejte ještě jednou moje poděkování sestře Mgr. Růžičky - Mgr. Kováříkové - při tom množství na ni kladených požadavků je asi těžké si zapamatovat, ale to mi nevadí, protože já v tu chvíli měla pocit, že se objevil anděl!!!!!! Moc mi pomohla - nebyl roaming na mém telefonu a dovolila ze svého mobilního telefonu napsat rodině - sestře, že jsem v pořádku.

Přeji Vám z celého srdce spoustu stejně spokojených klientů jako jsem já, a příští rok se s Vaší CK opět těším na překrásně strávenou dovolenou. A věřte mi, že v mém blízkém okolí nebyl nikdo ušetřen chvalozpěvu na služby Vaší CK VIAMARE!!!! Prostě super.

Moc Vám děkuji, držím palce ať se Vám daří a v příštím roce opět se těšící s Vaší CK na zájezd Alena Makarová

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour