Poděkování za služby, ochotu a spolupráci při výběru a zajištění dovolené na ostrově Lesbos

18.09.2013

Vážení a milí přátelé,
dovoluji si Vás takto oslovit, pokud Vám to nevadí, a chci Vám co nejsrdečněji poděkovat za Vaše služby, ochotu a spolupráci při výběru a zajištění letošní dovolené. Vybrala jsem si Vás záměrně, neboť dovolená na Krétě, přes Vaší cestovní kancelář byla také velice pěkná, ale bohužel „krátká“, a proto jsem nyní volila delší pobyt.

Rozhodla jsem se vskutku na poslední chvíli, a tak tedy "last minute" byl u mě takřka za minutu dvanáct, ale díky Vaší vstřícnosti a neskutečné ochotě Vaší kolegyně slečny Renáty Šedivé se mi nakonec povedlo prožít překrásnou dovolenou, ze které jsem si přivezla mnoho krásných vzpomínek a dojmů a nepřeberné množství fotek.

Jsem zastáncem klidné a pohodové dovolené a to se mi díky výběru místa pobytu a termínu (druhý týden v září ) opravdu povedlo. Vesnička Anaxos na ostrově Lesbos je skutečným rájem pro lidi, kteří chtějí mít o dovolené klid a pohodu a zábavu podle svého. Ubytování v apartmánové vilce Elena pana Stratose je k tomu jak stvořená. Pár desítek metrů od pláže s hrubším pískem a oblázky, obchůdek se vším možným přímo u nosu – ráno čerstvý chléb a příjemný pan majitel, který dával pro "své" ubytované slevu. Patřilo mu jak ubytování, tak obchůdek a spolu s manželkou byli vždy ochotni poradit a pomoci. Dýchala na nás pohoda a klid – denně poklizeno, obden čisté ručníky a 2x za pobyt výměna ložního prádla. Kuchyňka se základním vybavením k dispozici a přes okolní "vilky" výhled na kousek moře. Jediný nedostatek byl, že uličkou jezdila občas auta a mopedy, ale ne celou noc a ráno nás probudil pekař, ale kdo by chtěl o dovolené trávit dopolední čas v posteli – já tedy ne. K základnímu vybavení patří i klimatizace, kterou jsme takřka nevyužili, protože v tomto období jsou noci přece jen o malinko chladnější, jedině když si na nás chtěli pochutnávat komáři jsme byli nuceni ji zapnout a zavřít okno a tím se ochudili o šumění moře z dáli. Další pláž půlhodinovou procházkou po "kozí" stezce, která byla ještě klidnější s úplně jemňoučkým pískem, po vstupu do vody po pár oblázcích a přeplavání pár metrů přišla mělčina, po které se dalo vodou chodit podél skoro celé pláže. Útesy a mnoho rybiček v případě klidného moře stačilo jen stát a dívat se, nebyly potřeba ani brýle do vody.

Po příletu na nás čekala slečna delegátka Petra. Velice milá, příjemná mladá dáma, která s námi měla hnedle po příletu spousty práce, ale vše dělala naprosto profesionálně s úsměvem a řešila problémy přímo za pochodu. Poskytla nám potřebné informace o pobytu, výletech, ubytování, pronájmu aut, prostě vše co mohla. Společně s ní jsme prožily velmi pěkný den na celodenním výletě do "kamenného lesa" a zajistila pro nás výlet na lodní BBQ spojený s koupáním. Oba výlety se nám velice líbily, jen bychom měli připomínku, že by bylo možná lepší zvážit čas pobytu v jednotlivých zastávkách ve prospěch pobytu v "lese", neboť hodina byla skutečně málo. Kdyby byly zastávky v jednotlivých vesničkách a obědě o 15 minut kratší, získali by návštěvníci 45 minut nebo možná i hodinu navíc a měli by větší šanci si "les" projít ve větším klidu. Výlet lodí byl pěkný, ale kazila ho jedna věc – očekávali jsme klidnou zapomenutou pláž jaké známe z kalendářů, která je přístupná pouze z moře, jak je inzerováno, ovšem naše pláž byla dostupná auty a vévodila jí popelnice, což rušilo celkový dojem a moc to nenahradilo ani výtečné BBQ a příjemná posádka – pravděpodobně manželé.

Celkový dojem a zážitky z letošní dovolené musím hodnotit na výbornou a být to v první třídě, tak na výbornou s hvězdičkou, protože ty malé nedostatky, které se přece jen objevily ji nijak nepokazily a hlavně nebyly zapříčiněny Vaší kanceláří ani Vašimi pracovnicemi.

Ještě jednou Vám děkuji a všem, kteří touží prožít klidnou dovolenou DOPORUČUJI. Využít služby Viamare a pohostinnost Řeků na Lesbosu ve vesničce Anaxos u pana Stratose:-))) a pokud máte jazykové nedostatky, věřte, že zde najdete jídelní lístky v češtině a promluvíte i pár slůvek česky, protože Řekové se opravdu snaží…

Přeji mnoho a mnoho spokojených zákazníků a nashledanou při zajišťování mé další dovolené…

S pozdravem,
Alena

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour