Poděkování za zprostředkování perfektních služeb dovolené na ostrově Lefkada

24.06.2011

Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování perfektních služeb na naší dovolené v hotelu Agios Nikitas na Lefkádě v termínu 10.- 17.6.2011. Již při jednání s referentkami CK v Praze jsme ocenili velmi profesionální přístup, díky kterému jsme si Viamare letos opět vybrali.

Naše spokojenost pokračovala i po příletu do Prevezi, kde jsme bez zbytečného čekání ihned nastoupili do autobusu, který nás odvezl do hotelu Agios Nikitas. Do hotelu jsme přijeli cca v 10:45 místního času a k našemu milému překvapení jsme byli během 15ti minut ubytováni, aniž bychom museli čekat až do 14.00 hod., jak tomu bývá zvykem.

Snad díky včasné rezervaci (v prosinci) jsme dostali pokoj s částečným výhledem na moře a balkon byl celý den zastíněn. Cestovali jsme se 17ti měsíčním dítětem a golfkami, cestou do pokoje jsme překonávali jen tři schody. Dle informací z katalogu jsme byli připraveni překonávat s kočárem řadu schodů.

Co se týče samotného hotelu, velmi mile nás překvapil. Ochotný a usměvavý personál, velmi sympatická a vstřícná paní recepční (mluvící pouze anglicky). Hotel je ve skutečnosti mnohem hezčí než na fotkách v katalogu. Všude perfektně čisto, lépe uklizeno než v mnohem kvalitnějších hotelech, které jsme navštívili. Úklid se konal denně. Dcera trošku zašpinila čokoládou čistě převlečenou postel, druhý den ji převlékli znovu.

Snídaně na krásné terase byla na řecké poměry plně dostačující: bábovka, světlý chléb, tvrdý sýr, šunka, vejce na tvrdo, marmeláda, med, corn flakes, káva, čaj, džus - každý den stejné. Každý si mohl nabrat libovolné množství, kolik sní.

Hotel je ideální pro všechny, kteří hledají klid, rodinnou atmosféru a hezké prostředí.

Pan delegát je ochotný, podá potřebné informace.

CK Viamare patří vřelé díky za skvělý servis a tím i za přispění k prožití krásné dovolené na Lefkádě.

S pozdravem
Magda Šťastná

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour