Zážitky z krásné dovolené na ostrově Samos

07.08.2014

Dobrý den,
právě jsme se vrátili z krásné dovolené z ostrova Samos a tak bychom se s vámi rádi podělili o naše čerstvé zážitky.

Byli jsme v Řecku už pošesté, zdejší moře, krajinu i lidi jsme si zamilovali a tak jsme se i tentokrát těšili a byli trochu zvědavi, jaké to bude s Viamare, protože jsme s vámi jeli poprvé. Už od začátku jsme byli potěšeni vstřícným přístupem a rychlou komunikací po internetu i při návštěvě ve vaší kanceláři. Za včasnou rezervaci jsme dostali nejen slevu, ale i milý dárek – zdarma parkování u letiště.

Také kompletní informace k zájezdu jsme dostali včas včetně podrobného popisu místa, tipů na výlety i řeckého slovníčku.

Po příletu na letiště na Samos se nás ujal milý průvodce Borek, který se o nás vzorně po celou dobu staral včetně zajištění pronájmu auta a řady dobrých rad a tipů k výletům. Měli jsme pocit, že je tu skutečně kvůli nám a navíc, že ho ta práce těší.

Ostrov Samos nás oslovil krásnou přírodou se spoustou svěží zeleně a množstvím kouzelných pláží a zátok s průzračnou vodou s paletou barevných přechodů od blankytně modré po smaragdově zelenou. Na většině z nich bylo jen málo lidí, i když byla plná sezóna. Objevili jsme i řadu míst nedotčených člověkem. Vedle toho jsme ale také mohli zažít pohostinnost místních lidí v tradičních tavernách a vychutnat jejich úžasné speciality a vynikající zdejší víno.

Nezapomenutelný byl i výlet lodí na ostrov Patmos, kde svatý Jan podle svého zjevení sepsal Apokalypsu.

Jako třešničku na dortu jsme měli možnost na naší pláži přivítat samičku středomořského tuleně, která ve zdejších vodách zdomácněla a po celý den se nerušeně opalovala mezi slunečníky.

Prostě letošní dovolená neměla chybu!

Srdečně zdraví a hodně spokojených klientů přeje,
Vladimír Šimík s rodinou

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour